Pixel People

Pixel People

Pikselowe życie

Pixel People jest grą mającą do zaoferowania więcej niż przeciętny tytuł, w którym budujemy i rozwijamy miasto, ponieważ oprócz wspomnianych czynności budujemy także ... ludzi, którzy tam będą żyć.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Ciekawe możliwości
  • Unikatowa grafika i dźwięk
  • Interesujący motyw
  • Wciąga
  • Unikatowa grafika i dźwięk

Wady

  • Czasami się zacina i długo uruchamia

Doskonały
9

Pixel People jest grą mającą do zaoferowania więcej niż przeciętny tytuł, w którym budujemy i rozwijamy miasto, ponieważ oprócz wspomnianych czynności budujemy także ... ludzi, którzy tam będą żyć.

Trochę inne budowanie miasta

Głównym celem Pixel People jest zbudowanie swojego utopijnego miasta z klonów pochodzących ze statku matki (rzecz dzieje się w przyszłości). Musimy łączyć dwa zestawy umiejętności, aby stworzyć super klona. I w ten sposób tworzymy naszych mieszkańców. Łącząc mechanika i inżyniera, pielęgniarkę i sprzedawcę ryb, budowlańca i szeryfa itd.. Przy tworzeniu nowych klonów Pixel People daje dużo możliwości.

Następnie budujemy dla nich budynki, w których zamieszkają, np. Terra Terrace, czy Solar Nexus. Potem stawiamy budynki użytkowe, gdzie będą pracować m.in. szpitale, farmy, restauracje, ratusz. Budynki te pozwolą nam zarobić pieniądze.

Na dole interfejsu znajdziemy pasek wiadomości, który będzie nas informował o tym, co dzieje się w naszej utopijnej krainie. Przygotuj się na dość dziwne informacje typu „ratownik biega po plaży w zwolnionym tempie”.

Gra z oczekiwaniem

Po przejściu przez samouczek Pixel People jest dość prostą grą. Wystarczy dotknąć ekranu w odpowiednich miejscach i tworzyć kolny. W grze istnieje wiele wskazówek i porad, które pomogą nam po drodze.

Pixel People jest typową grą city-bulding, jeśli chodzi o schemat. Na początku budowa i tworzenie trwa krótko, a wraz z rozwojem jest to coraz dłuższy i kosztowniejszy proces.

Rozjaśni twój dzień

Jak można się domyśleć po tytule, grafika jest dość pikselowa, z mnóstwem kolorów tworzących klony i krajobraz miasta. Daje to zupełnie niepowtarzalny klimat. Całość jest bardzo radosna i zupełnie odmienna od rzeczywistości. Nie można świata Pixel People brać na poważnie – jest wesoło i kolorowo.

Muzyka w tle przypomina dźwięki, jakie słyszymy ... w windzie, ale ma to swój dziwaczny urok.

Unikatowo i ekscentrycznie

Pixel People naprawdę wciąga. Wystarczy przejść przez samouczek, aby odkryć unikalne i dziwaczne elementy gry. Tytuł epatuje dziwacznym poczuciem humoru, wspaniałą grafiką i ciekawym pomysłem. To wszystko sprawia, że Pixel People wprawiają w dobry nastrój.

Najczęściej pobierane Strategiczne na iphone

Więcej

Opinie użytkowników o Pixel People